MOBİL SAĞLIK HİZMETLERİ

Değerli Marmarisliler,

İçinden geçmekte olduğumuz pandemi günlerinde, her hastane gibi bizde korona hastalarının tanı ve tedavi işlemlerini yürütmekteyiz. Bu işlemleri yürütürken bulaşma riski göz önüne alınarak gereken tüm tedbirler alınmakta ve korona şüphesi veya tanısı olan hastalar diğer hastalardan ayrı tutulmaktadır. Korona hastalığı dışındaki hastalarımıza, muayene tanı  ve tedavi işlemlerinde tamamen korumalı alanlarda hizmet verilmeye devam edilmektedir.

Ancak tüm dünyanın içinde bulunduğu durum göz önüne alındığında, haklı bir korku ve endişeyle hastanelere gitmek istemeyen ya da sınırlamalar nedeniyle evinden çıkamayan hastalarımızın tedavilerinin aksamaması için bazı yeni uygulamaları devreye sokma ihtiyacı oluşmuştur.

Başta kronik rahatsızlıklara sahip kişilerin tedavilerinin güvenli şekilde sürdürülmesinin ve evden çıkmak istemeyen herkesin sağlık hizmetlerine erişiminin sağlanmasının toplum sağlığı açısından önemli olduğuna inanıyoruz.

Telefonla görüşme aracılığıyla bütün branş hekimlerimize sağlığınıza dair aklınızdaki soruları sorabilirsiniz. İhtiyaç duymanız halinde evinizde Dahiliye, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Kadın Hastalıkları ve Doğum ve Çocuk Hastalıkları branşlarında muayeneye olabilir, tetkiklerinizi yaptırabilir ve hemşire hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bu Kapsamda Online Doktor Görüşmeleri ve Mobil Sağlık Hizmeti Ekipleri Oluşturduk.

Online Doktor Görüşmesi: Hastaneye gelmenizi gerektirmeyen, doktorunuzla paylaşmak istediğiniz sıkıntılarınızı ve sormak istediğiniz soruları görüntülü görüşme ile doktorunuza canlı olarak sorabilirsiniz. Online doktor görüşme hizmetimiz ile evinizden çıkmadan kontrollerinizi yaptırabilir, sağlık problemleriniz ile ilgili öğrenmek istediklerinizi canlı olarak sorabilirsiniz.

Mobil Sağlık Hizmeti: Evde sağlık hizmetlerimizle, bebek ve çocuklar, ileri yaştakiler, kronik hastalığı olanlar ile sağlık ihtiyacı olan herkesin yanındayız. Kronik hastalarımızın takibinin sağlanması, sağlık problemlerinizin çözümü ve tedavi süreçlerinizin aksamaması için evde sağlık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bebeğinizin rutin takip ve aşı uygulamalarını hekimimiz ve hemşirelerimiz eşliğinde evinizde yaptırabilirsiniz. Muayene tahlil ve tetkik gerektiren işlemleriniz için evde sağlık ekibimiz Dahiliye, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Kadın Hastalıkları ve Doğum ve Çocuk Hastalıkları branşlarında sizi evinizde ziyaret ederek sağlık ihtiyaçlarınızı giderecektir.

Bu zor günler geçecek ve hep beraber yine alışık olduğumuz o güneşli Marmaris günlerine kavuşacağız. O zamana kadar Sağlık ihtiyacı nerdeyse biz orada olacağız.

 

ONLİNE GÖRÜŞME (Tüm branş hekimleri)

 

 

MOBİL SAĞLIK HİZMETİ

 

MOBİL SAĞLIK HİZMETLERİ

Güncelleme Tarihi:06.07.2020