Ahu Diyaliz Merkezi

Ahu Diyaliz Merkezi, Diyaliz hastalarına, Yeşil ile Mavinin kucaklaştığı Doğa Harikası Marmaris’te tatil yaparken hemodiyaliz tedavilerine devam etme olanağı sunmak için 2003 yılında kurulmuştur.

Ahu Diyaliz Merkezi bir taraftan bölgede yaşayan hastaların tedavisini yaparken diğer taraftan dünyanın dört bir yanından gelen hastalara tatilleri boyunca tedavi olma şansı vermektedir. Diyaliz Merkezimiz her yıl yüzlerce yerli ve yabancı hastaya ev sahipliği yapmaktadır.

Konusunda uzman ve güler yüzlü diyaliz ekibimiz,  FRESENIUS 4008-S makineleri, motorlu hasta yatakları her hastanın koltuğunda izleyebileceği TV, internet olanağı ile her türlü konforu sunmaktadır. Seans salonumuzda yer alan akvaryumumuz hastalarımızın beğenisini kazanmıştır.

Merkezimiz bünyesinde yer alan apartlar özellikle şehir dışından gelen hastalara tahsis edilmekte, böylece hastalar aileleriyle birlikte kalacak yer sıkıntısı çekmeden rahat etmektedir.

Ahu Diyaliz Merkezi hastaların ulaşımını da düşünmüştür. Merkezimize ait servis aracımız hastalarımızı evlerinden alarak diyaliz merkezimize getirmekte ve tedavi sonrası tekrar evlerine ulaştırmaktadır.

Merkezimizde;

10 adet Fresenius 4008-S makinesi vardır.

Su ihtiyacı Fresenius marka revers osmos su sistemiyle online olarak sağlanmaktadır.

Reuse yapılmamaktadır.

 

TEKNİK DONANIM

Tek kullanımlık diyaliz

Polisulfon filtreleri

HD bikarbonat

OCM

Tek İğne (İhtiyaca göre)

Kontrollü UF 

 

Ulaşım

Klimalı servis araçlarımız hastalarımızı evinden alarak diyaliz sonrasında tekrar evlerine bırakmaktadır.

 

Konaklama Hizmetleri

Denize 50 metre mesafede bulunan eşyalı apartlarımız diyaliz için gelen hastalarımızın hizmetine sunulmaktadır. Hastalarımız diyaliz merkezimizde tedavi olurken Marmaris’in eşsiz güzellikleri eşliğinde keyifli bir tatil geçirebilmektedir.

Kardeş kuruluşlarımız olan Özel Marmaris Hastanesi ve Ahu Hastanesi diyaliz tedavisi gören hastaların farklı sağlık sorunlarında diyaliz merkezimize destek vermektedir.